کیانا باقرزاده: بدشانسی آوردیم به کره خوردیم

باقرزاده ملی پوش شمشیربازی ایران گفت: بدشانسی آوردم و از نتیجه ششمی راضی نیستم.

کیانا باقرزاده: بدشانسی آوردیم به کره خوردیم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از جاکارتا، عضو تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر بانوان پس از حذف از مسابقات تیمی بازی های آسیایی با یک شکست مقابل کره جنوبی، درباره رقابت با تیم کره گفت: ما در این مسابقات یک بدشانسی آوردیم. یکی از بازیکنان کره در هشت تا باخت و آنها در رنک سه ایستادند و ما در رنک شش بودیم. بنابراین در تیمی به هم خوردیم. کره عناوین قهرمانی المپیک و قهرمانی جهان را دارد و بسیار باتجربه است. در تمام مسابقات کره یا اول است یا دوم. ما تمام سعی مان را کردیم که مقابل کره یک بازی خوب داشته باشیم. متاسفانه نتوانستیم به کره غلبه کنیم.

او درخصوص اینکه آیا تیم سابر دختران از خودشان رضایت دارند یا نه، عنوان داشت: ما نتیجه قهرمانی آسیا را تکرار کردیم. خودمان راضی نیستیم. البته همانطور که گفتم بدشانسی آوردیم. شاید اگر به تیم دیگری می خوردیم خیلی راحت تر می توانستیم بازی کنیم. در قهرمانی آسیا با ژاپن خیلی خوب بازی کردیم یا همین قزاقستان که اینجا سوم گردیده ما دو هفته پیش شکستش داده بودیم. ولی قزاقستان با هنگ کنگ بازی کرد و ما به کره خوردیم. ما قبلا هم به کره باخته بودیم. اما شاید یکی،دو سال دیگر کره را هم بزنیم.

باقرزاده قول داد که اگر این روند ادامه پیدا کند، در قهرمانی آسیا روی سکو می روند: اگر اردوها، تدارکات و مسابقات ادامه پیدا کند، قطعا به نتایج بهتری می رسیم. ما الان با قزاقستان که تیم پنجم آسیاست تنها 8 امتیاز فاصله داریم. یعنی اگر ما دو گرندپری برویم می توانیم قزاق ها را بگیریم. اگر ما تیم پنجم آسیا باشیم، دیگر به تیم سه نمی خوریم، می خوریم به تیم چهار. یعنی هنگ کنگ یا خود قزاق ها. مسلما کسب مدال آنجا خیلی برای مان راحت تر است. این شرایط ادامه پیدا کند مطمئنا در قهرمانی آسیای سال بعد مدال می گیریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کیانا باقرزاده: بدشانسی آوردیم به کره خوردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با کیانا باقرزاده: بدشانسی آوردیم به کره خوردیم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید